Compare
| Product ID | ENDON-104036 |
|---|---|
| Brand | Endon |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | No |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| Max Wattage Lamp (W) | 2W |
| Lumens | 200lm |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | G9 |
| Recommended Lamp | LED (Capsule G9) |
| Protection Class | N/A |
| Lamp Included | Yes - Integrated |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 48mm |
| Diameter (mm) | 16mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Item Nett Weight (kg) | 0.004kg |