likes
Compare
| Product ID | ENDON-338-3BL |
|---|---|
| Brand | Endon |
| Max Wattage Lamp (W) | 60W |
| No: of Lamp | 3 |
| Lamp Socket | B22 |
| APP Control | No |
| Minimum Drop (mm) | 465mm |
| Maximum Drop (mm) | 660mm |
| Diameter (mm) | 375mm |
| Colour Finish | Black |
| Item Nett Weight (kg) | 1.946kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 375mm |
| Maximum Drop (mm) : | 660mm |
| Minimum Drop (mm) : | 465mm |