likes
Compare
| Product ID | ENDON-69333 |
|---|---|
| Brand | Endon |
| IP Rating | IP20 |
| Max Wattage Lamp (W) | 60W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E27 |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | Not applicable |
| Diameter (mm) | 400mm |
| Body Height (mm) | 250mm |
| Warranty | 1yr |
| Item Nett Weight (kg) | 0.35kg |
| Diameter (mm) : | 400mm |
| Body Height (mm) : | 250mm |