Compare
| Product ID | ENDON-771-WH |
|---|---|
| Brand | Endon |
| Max Wattage Lamp (W) | 60W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E27 |
| APP Control | No |
| Width (mm) | 90mm |
| Projection (mm) | 180mm |
| Colour Finish | White |
| Item Nett Weight (kg) | 0.32kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 90mm |