likes
Compare
| Product ID | ENDON-77476 |
|---|---|
| Brand | Endon |
| IP Rating | IP20 |
| Shade Colour | Grey |
| Protection Class | Non-Electric |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 270mm |
| Height (mm) | 170mm |
| Warranty | 2yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.14kg |
| Width (mm) : | 270mm |
| Height (mm) : | 170mm |