likes
Compare
| Product ID | ENDON-EL-10029 |
|---|---|
| Brand | Endon |
| Max Wattage Lamp (W) | 13W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | T5 |
| APP Control | No |
| Width (mm) | 575mm |
| Height (mm) | 28mm |
| Projection (mm) | 83mm |
| Colour Finish | Chrome |
| Item Nett Weight (kg) | 1.9kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 575mm |
| Height (mm) : | 28mm |