Compare
| Product ID | ENDON-EL-10033 |
|---|---|
| Brand | Endon |
| No: of Lamp | 12 |
| APP Control | No |
| Width (mm) | 300mm |
| Height (mm) | 10mm |
| Colour Finish | Chrome |
| Item Nett Weight (kg) | 0.21kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 300mm |
| Height (mm) : | 10mm |