Compare
| Product ID | ENDON-EL-CABRERA |
|---|---|
| Brand | Endon |
| Max Wattage Lamp (W) | 12.67W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | Integral LED |
| Recommended Lamp | Integral LED |
| Lamp Included | Yes |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 600mm |
| Diameter (mm) | 600mm |
| Projection (mm) | 43mm |
| Item Nett Weight (kg) | 7.56kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 600mm |
| Height (mm) : | 600mm |