Compare
| Product ID | IL-C10031 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| Material | Crystal |
| Remote Control | Yes |
| Glass | Yes |
| APP Control | Yes |
| Height (mm) | 34mm |
| Diameter (mm) | 30mm |
| Warranty | 1yr |
| Type of Crystal | Diyas Select |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Crystal Colour Finish 2 | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.04kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.04kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 30mm |
| Height (mm) : | 34mm |