Compare
| Product ID | IL-D0533 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Lamp Socket | N/A |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Length (mm) | 1000mm |
| Diameter (mm) | 6mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Red |
| Colour Finish 2 | Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.3kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.1kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 6mm |
| Length (mm) : | 1000mm |