Compare
| Product ID | IL-D0833BR/NH |
|---|---|
| Brand | Deco |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 900mm |
| Width (mm) | 100mm |
| Height (mm) | 25mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Brass |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.40kg |
| Item Nett Weight (kg) | 1.22kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery