Compare
| Product ID | IL-DA240044 |
|---|---|
| Brand | Dlux |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 4mm |
| Diameter (mm) | 80mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Polished Brass |
| Item Nett Weight (kg) | 0.020kg |
| Diameter (mm) : | 80mm |
| Height (mm) : | 4mm |