likes
Compare
| Product ID | IL-DG0104 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Copper |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 120mm |
| Diameter (mm) | 120mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.35kg |
| Shade Hole Diameter (mm) | 25mm |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 120mm |
| Height (mm) : | 120mm |