likes
Compare
| Product ID | IL-IL70015 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 450mm |
| Diameter (mm) | 150mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 3.7kg |
| Item Nett Weight (kg) | 3.3kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 150mm |
| Height (mm) : | 450mm |