Compare
| Product ID | IL-IL70020 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| Material | Crystal |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 90mm |
| Diameter (mm) | 80mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Type of Crystal | Diyas Select |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Polished Chrome |
| Crystal Colour Finish 2 | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.3kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.2kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 80mm |
| Height (mm) : | 90mm |