likes
Compare
| Product ID | IL-IL70250 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 170mm |
| Width (mm) | 65mm |
| Height (mm) | 375mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Blue |
| Colour Finish 2 | Silver |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.5kg |
| Item Nett Weight (kg) | 1.3kg |
| Width (mm) : | 65mm |
| Height (mm) : | 375mm |
| Length (mm) : | 170mm |