Compare
| Product ID | IL-IL70279 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| APP Control | No |
| Width (mm) | 100mm |
| Height (mm) | 345mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Iridescent |
| Colour Finish 2 | Multicoloured |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.9kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.7kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 100mm |
| Height (mm) : | 345mm |