Compare
| Product ID | IL-IL70786 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| Designer | Registered Design by Cassia Twigue |
| Material | Glass |
| APP Control | No |
| Width (mm) | 270mm |
| Height (mm) | 1300mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 7.3kg |
| Item Nett Weight (kg) | 6kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 270mm |
| Height (mm) : | 1300mm |