Compare
| Product ID | IL-IL90018 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 95mm |
| Diameter (mm) | 200mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Gold |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.82kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.75kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery