likes
Compare
| Product ID | IL-ILG31007 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| Designer | Registered Design by Cassia Twigue |
| Material | Glass |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Diameter (mm) | 500mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Mirror |
| Item Nett Weight (kg) | 1.99kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 500mm |