Compare
| Product ID | IL-ILG80052 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Crystalline |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 245mm |
| Width (mm) | 245mm |
| Height (mm) | 2mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.44kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 245mm |
| Height (mm) : | 2mm |
| Length (mm) : | 245mm |