likes
Compare
| Product ID | IL-M6214 |
|---|---|
| Brand | Mantra Fusion |
| Designer | Registered Design by Santolaria & Llusca |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Width (mm) | 45mm |
| Height (mm) | 90mm |
| Projection (mm) | 144mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 2yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Anthracite |
| Carton Gross Weight (kg) | 3kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.18kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 45mm |
| Height (mm) : | 90mm |