Compare
| Product ID | IL-M7382 |
|---|---|
| Brand | Mantra Fusion |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 2000mm |
| Width (mm) | 17mm |
| Height (mm) | 8.5mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 3yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.38kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.3kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery