likes
Compare
| Product ID | IL-MG003 |
|---|---|
| Brand | Mantra |
| Designer | Registered Design by Santiago Sevillano Sebastia |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Frosted/Clear |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 70mm |
| Width (mm) | 70mm |
| Height (mm) | 70mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.33kg |
| Shade Hole Diameter (mm) | 22mm |
| Width (mm) : | 70mm |
| Height (mm) : | 70mm |
| Length (mm) : | 70mm |