Compare
| Product ID | IL-MG0056 |
|---|---|
| Brand | Mantra |
| Designer | Registered Design by Santiago Sevillano Sebastia |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Frosted/Clear |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 350mm |
| Width (mm) | 350mm |
| Height (mm) | 10mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.3kg |
| Item Nett Weight (kg) | 1.27kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 350mm |
| Height (mm) : | 10mm |
| Length (mm) : | 350mm |