likes
Compare
| Product ID | IL-MG013 |
|---|---|
| Brand | Mantra |
| Designer | Registered Design by Jose Ignacio Ballester |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Amber Frosted |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 90mm |
| Width (mm) | 90mm |
| Height (mm) | 170mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.5kg |
| Width (mm) : | 90mm |
| Height (mm) : | 170mm |
| Length (mm) : | 90mm |