likes
Compare
| Product ID | IL-MG047 |
|---|---|
| Brand | Mantra |
| Designer | Registered Design by Santiago Sevillano Sebastia |
| Material | K9 |
| Shade Colour | Clear |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 100mm |
| Height (mm) | 50mm |
| Warranty | 1yr |
| Type of Crystal | K9 |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.015kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 100mm |
| Height (mm) : | 50mm |
| Length (mm) : | 60mm |