likes
Compare
| Product ID | LN0041AZZ002 |
|---|---|
| APP Control | No |
| Height (mm) | 500mm |
| Diameter (mm) | 400mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White Marble |
| Colour Finish 2 | Matt Black |
| Item Nett Weight (kg) | 4kg |
| Diameter (mm) : | 400mm |
| Height (mm) : | 500mm |