likes
Compare
| Product ID | LN0041RAU002 |
|---|---|
| APP Control | No |
| Height (mm) | 610mm |
| Diameter (mm) | 510mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Dark Grey Stone |
| Colour Finish 2 | Matt Black |
| Item Nett Weight (kg) | 6kg |
| Diameter (mm) : | 510mm |
| Height (mm) : | 610mm |