likes
Compare
| Product ID | LN0041ROA001 |
|---|---|
| APP Control | No |
| Width (mm) | 430mm |
| Height (mm) | 550mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Walnut Effect Veneer |
| Colour Finish 2 | Matt Black |
| Item Nett Weight (kg) | 3.36kg |
| Width (mm) : | 430mm |
| Height (mm) : | 550mm |