Compare
| Product ID | LNDI4S4222 |
|---|---|
| Dimmable | No |
| Shade Colour | Black |
| Max Wattage Lamp (W) | 60W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E27 |
| Recommended Lamp | LED (GLS A60) |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| Lamp Included | No |
| APP Control | Yes |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 430mm |
| Diameter (mm) | 280mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Item Nett Weight (kg) | 2.5kg |