Compare
| Product ID | LX-129230040 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | Yes - Suitable Dimmer Required |
| average_life (hrs) | 2000hrs |
| Colour Temperature (K) | 3000K Warm White |
| Lumens | 440lm |
| Lamp Socket | G9 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 41mm |
| Diameter (mm) | 13mm |
| Energy Class | D |
| Warranty | 2yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.005kg |
| Total Power Consumption (W) | 40W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.005kg |
| Diameter (mm) : | 13mm |
| Height (mm) : | 41mm |