Compare
| Product ID | LX-555114152 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 10000hrs |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| Lamp Socket | E14 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 115mm |
| Diameter (mm) | 48mm |
| Energy Class | A |
| Warranty | 10yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Opal White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.065kg |
| Total Power Consumption (W) | 15W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.065kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 48mm |
| Height (mm) : | 115mm |