Compare
| Product ID | LX-702112236 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Designer | Luxram Design Team |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 25000hrs |
| Colour Temperature (K) | 2700K Warm White |
| Lumens | 90lm |
| Lamp Socket | GU4 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 12V AC |
| Height (mm) | 35mm |
| Diameter (mm) | 35mm |
| Energy Class | A |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.03kg |
| Total Power Consumption (W) | 2W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.03kg |
| Diameter (mm) : | 35mm |
| Height (mm) : | 35mm |