Compare
| Product ID | LX-703391663 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | Yes - Suitable Dimmer Required |
| beam_angle (°) | 360 |
| Material | Glass |
| Colour Temperature (K) | 2700K Warm White |
| Lumens | 300lm |
| Lamp Socket | E27 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 185mm |
| Diameter (mm) | 30mm |
| Warranty | 3yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.196kg |
| Total Power Consumption (W) | 4W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.046kg |