Compare
| Product ID | LX-706272076 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 25000hrs |
| Colour Temperature (K) | 2700K Warm White |
| Lumens | 600lm |
| Lamp Socket | E27 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 107mm |
| Diameter (mm) | 60mm |
| Energy Class | A |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Opal White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.125kg |
| Total Power Consumption (W) | 7W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.125kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 60mm |
| Height (mm) : | 107mm |