Compare
| Product ID | LX-723201141 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 25000hrs |
| Colour Temperature (K) | 6400K Daylight White |
| Lumens | 430lm |
| Lamp Socket | E14 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 103mm |
| Diameter (mm) | 37mm |
| Energy Class | A++ |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Opal White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.065kg |
| Total Power Consumption (W) | 4.5W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.065kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 37mm |
| Height (mm) : | 103mm |