Compare
| Product ID | LX-752103252 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 15000hrs |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| Lumens | 220lm |
| Lamp Socket | GU10 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 54mm |
| Diameter (mm) | 50mm |
| Energy Class | A |
| Warranty | 3yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Colour Finish 2 | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.04kg |
| Total Power Consumption (W) | 2.5W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.04kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 50mm |
| Height (mm) : | 54mm |