Compare
| Product ID | LX-763521113 |
|---|---|
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 15000hrs |
| Colour Temperature (K) | 2200K Extra Warm White |
| Lumens | 250lm |
| Lamp Socket | E27 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 73mm |
| Diameter (mm) | 45mm |
| Energy Class | A++ |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.04kg |
| Total Power Consumption (W) | 2W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.024kg |
| Diameter (mm) : | 45mm |
| Height (mm) : | 73mm |