Compare
| Product ID | LX-80117 |
|---|---|
| Brand | Techtouch |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 300mm |
| Width (mm) | 15mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 2yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.01kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.01kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 15mm |
| Length (mm) : | 300mm |