Compare
| Product ID | LXK-750311012/5 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 25000hrs |
| beam_angle (°) | 360 |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| Lumens | 200lm |
| No: of Lamp | 5 |
| Lamp Socket | G9 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 44mm |
| Diameter (mm) | 18mm |
| Energy Class | A+ |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Frosted |
| Colour Finish 2 | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.08kg |
| Total Power Consumption (W) | 2W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.04kg |