likes
Compare
| Product ID | MSV-33084/17/10 |
|---|---|
| Brand | Massive |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | Yes - Dimmable Lamps Required |
| Max Wattage Lamp (W) | 15W |
| No: of Lamp | 4 |
| Lamp Socket | E14 |
| Protection Class | Class 1 - Earth Connection Required |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Length (mm) | 465mm |
| Width (mm) | 200mm |
| Height (mm) | 80mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Satin Nickel |
| Total Power Consumption (W) | Dependent On Lamps Used |
| Item Nett Weight (kg) | 0.9kg |