Compare
| Product ID | MSV-59323/06/18 |
|---|---|
| Brand | Massive |
| IP Rating | IP23 |
| Dimmable | Yes - Dimmable Lamps Required |
| Max Wattage Lamp (W) | 50W |
| No: of Lamp | 3 |
| Lamp Socket | GU10 |
| Recommended Lamp | Halogen |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| Lamp Included | Yes |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Length (mm) | 80mm |
| Width (mm) | 80mm |
| Cut Out (mm) | 74mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Bronze |
| Item Nett Weight (kg) | 0.66kg |