Compare
| Product ID | MSV-82755 |
|---|---|
| Brand | Massive |
| Dimmable | Yes - Dimmable Lamps Required |
| Max Wattage Lamp (W) | 40W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E27 |
| Recommended Lamp | LED (GLS A60) |
| Protection Class | Class 1 - Earth Connection Required |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 340mm |
| Diameter (mm) | 340mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Moulti Coloured |
| Item Nett Weight (kg) | 0.65kg |