likes
Compare
| Product ID | NU51429CL |
|---|---|
| Brand | NU |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | Non-Electric |
| Height (mm) | 18mm |
| Diameter (mm) | 20mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.031kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.029kg |