Compare
| Product ID | NU52466/CU |
|---|---|
| IP Rating | IP20 |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Copper/Frosted White |
| Max Wattage Lamp (W) | 10W |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Recommended Lamp | LED (Capsule G9) |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | Non-Electric |
| Height (mm) | 180mm |
| Diameter (mm) | 180mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Copper |
| Colour Finish 2 | Frosted White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.6kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.31kg |
| Shade Hole Diameter (mm) | 22mm Thread |