Compare
| Product ID | NU78495 |
|---|---|
| Brand | NU |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| APP Control | Yes |
| Height (mm) | 33mm |
| Diameter (mm) | 47mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Brushed Nickel |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.064kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.044kg |
| Diameter (mm) : | 47mm |
| Height (mm) : | 33mm |