Compare
| Product ID | NU80478 |
|---|---|
| Brand | NU |
| IP Rating | IP20 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Length (mm) | 25000mm |
| Diameter (mm) | 6mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Blue |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.8kg |
| Item Nett Weight (kg) | 1.7kg |
| Diameter (mm) : | 6mm |
| Length (mm) : | 25000mm |