Compare
| Product ID | NU82415 |
|---|---|
| IP Rating | IP44 |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 30000hrs |
| beam_angle (°) | 180 |
| Shade Colour | Opal White |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| Max Wattage Lamp (W) | 5W |
| Lumens | 1700lm |
| No: of Lamp | 4 |
| Lamp Socket | Integral LED |
| Recommended Lamp | Integral LED |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| Lamp Included | Yes - Integrated |
| APP Control | Yes |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Length (mm) | 210mm |
| Width (mm) | 210mm |
| Height (mm) | 107mm |
| Energy Class | F |
| Warranty | 3yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Sand Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.7kg |
| Total Power Consumption (W) | 20W |
| Item Nett Weight (kg) | 1.38kg |
| Width (mm) : | 210mm |
| Height (mm) : | 107mm |
| Length (mm) : | 210mm |