Compare
| Product ID | NU95443BL |
|---|---|
| Brand | NU |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | Non-Electric |
| Height (mm) | 7mm |
| Diameter (mm) | 60mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Sand Black |
| Item Nett Weight (kg) | 0.0112kg |